Ogłoszenia parafialne i intencje Mszy Św. – 18.11.2018

Dziś  Msze święte o godz.7.00 10.30 popołudniu 14.30 różaniec z wypominkami i o godzinie 15.00 Msza święta.

Msze święte rano  o godzinie 7.00

W środę Msza święta o  godzinie 17.00 a po niej nowenna do MBNP 10 różańca za wypominanych. .

W poniedziałek  wspominamy bł. Salomeę

We wtorek świętego Rafała  Kalinowskiego

W czwartek świętej Cecylii

W piątek św. Klemensa

Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam  na sobotę na godzinę 8.00;

Justyny Janiszewskiej, Agnieszki Sarlej, Anny Boruta, Doroty Boruta , Bernadety Mularz.

Przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i niedziela synodalna. Składka przeznaczona jest na ogrzewanie Kościoła.

Jest Gość  Niedzielny zachęcam do czytania.

Dziękuję  za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości wszystkim oraz ks.dziekanowi za poświęcenie skweru ks.Ignacego ks.Tadeuszowi Skura za przewodniczenie Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Wsi Bucze, dyrektorowi szkoły za obecność i za  sztandar szkoły,  dziękuję za piękną część artystyczną, ks. Zbigniewowi Wielgoszowi,  dyrektorowi tarnowskiej wersji Gościa Niedzielnego za zdjęcia z tej uroczystości, panu Rafałowi za zdjęcia.  Wszystkim za obecność  i modlitwy w intencji ojczyzny.

Mamy też smutna informację. Zmarł. Benedykt Góra lat 25. Pogrzeb w sobotę o godzinie 12.00 Msza święta pogrzebowa zaś wprowadzenie do Kościoła o godzinie 11.30  potem  różaniec i możliwość skorzystania ze spowiedzi. Obejmujemy go modlitwą i wsparciem całą rodzinę rodziców. Dobry Jezu….

Spotkania środa godzina.16.00

Klasa 7 z rodzicami katechizm pamięciowy tajemnice różańcowe, oraz przerobione tematy z zielonego katechizmu bierzmowanych. Po nowennie zbiorka aspirantów.

Msze święte od 18    listopada do 25 list opada

Niedziela 18 listopada 2018r.

Godz.7.00. + Antoniego Bilariusza w 29 rocznicę  śmierci Marii żony.

Godz.10 30 + Zofii Jarosz

Godz.15.00   + Stanisława i Marii Smulskich, Sylwestra syna ki.

Poniedziałek godz.7.00 + Ireny Wielgosz od Janiny Borowiec

Wtorek godz.7.00 + Ireny Wielgosz od rodziny Gibałów

Środa godz.17.00 + Andrzeja Andreasika, Józefa Ciećko

Czwartek godz.7.00 + w 9 rocznicę śmierci Andrzeja Mularza.

Piątek godz.7.00 w + Kazimierza Matysa w 13 rocznicę śmierci, Józefa Ojca

Sobota Godz.7.00 +  Józefa Chruściela , Anny żony, Stanisława syna , Lukrecji córki

Niedziela 25 listopada 2018r.

Godz.7.00. + Franciszka Gaczoła w  1 rocznicę śmierci od żony

Godz.10 30 + Zofii Jarosz Od syna Mirosława z żoną

Godz.15.00   + Stanisława i Mizery w rocznicę śmierci.

Msze odprawiają sie gregoriańskie  + Tadeusza Szubę od 1 listopada

Msze za + Stanisława. Srogi odprawia ks. Andrzej z misji

Msze +  Romana Barnasia odprawia ks. Tadeusz Skura 20 Mszy świętych , który zakończył odprawianie Mszy świętych + Stanisława i Kazimiery Lis

Ks.Jarosz przyjął Msze święte –